1. با اینکه از اعماق قلبم می خواستم اینجا یک وبلاگ ناشناخته باقی بماند اما هنوز هم نمی دانم چطور سه نفر اینجا را دنبال می کنند. :) اصلا نمی دانم آدرس اینجا را چطوری پیدا کرده اند. اصلا نمی دانم. اما قدمشان روی چشم. چه اشکالی دارد سه نفری که هیچ نمی دانم که هستند و چه مشکلاتی دارند و آن ها هم مرا نمی شناسند اینجا را بخوانند؟ خوشحال هم می شوم. چون اینجا را از وبلاگ اصلی ام بیشتر دوست دارم!

2. م دوتایی تصمیم گرفته ایم کاری انجام دهیم که درآمد خوبی دارد. البته وقت زیادی می برد اما طبیعی است. فعلا سر جفتمان به قدری شلوغ است که فقط درباره اش رویا بافی کرده ایم اما به زودیِ زود شروع می کنیم و اگرچه مطمئنیم اول کار سرخورده خواهیم شد اما صبوری می کنیم تا به قول شاعر، ز غوره حلوا سازیم!

3. می ترسم اگر زیادی به اینجا بها دهم فراموش کنم یک وی آر آل دریمرزی هم دارم و باید آنجا بنویسم و به روز رسانی اش کنم. واقعا می ترسم چون آنقدر علاقه ام به این جای دنج زیاد شده که مرا یاد سال های گذشته می اندازد. یاد آن وبلاگ خالی از سکنه در میهن بلاگ که بی حد و اندازه دوستش داشتم و هنوز که هنوز است هم کسی پست هایش را نخوانده.

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها